Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Wtorek, 1 września 2020 r.

  1. Godzina: 8.00 – msza święta  w kościele Św. Kazimierza  dla wszystkich chętnych .
  2. Godzina: 9.00 – spotkanie klas pierwszych z wychowawcami:
  3. zapoznanie się z budynkiem i zasadami nauki w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami  Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu
  4. zapoznanie się z zasadami funkcjonowania szkoły i procedurami na czas epidemii.
  • Godzina; 10.30 – spotkanie klas drugich (liceum 4-letnie) z wychowawcami:
  • zapoznanie się z zasadami funkcjonowania szkoły i procedurami na czas epidemii.
  • Godzina; 11.00 – spotkanie klas drugich (liceum 3-letnie) z wychowawcami:
  • zapoznanie się z zasadami funkcjonowania szkoły i procedurami na czas epidemii.
  • Godzina : 12.00 – spotkanie klas trzecich  z wychowawcami
  • zapoznanie się z zasadami funkcjonowania szkoły i procedurami na czas epidemii.

UWAGA! Informacje dodatkowe:

  • obowiązkowe wypełnienie  przez rodziców/opiekunów prawnych /uczniów pełnoletnich oświadczenia/kwestionariusza oceny ryzyka epidemiologicznego przekazany  wychowawcy klasy w pierwszym dniu obecności ucznia : druk do pobrania
  • plan lekcji dla wszystkich klas dostępny będzie na stronie internetowej szkoły  w zakładce : Plan lekcji
  • legenda opisu wejść na teren szkoły:

d- od ulicy Długosza

p- od podwórza szkolnego

k- od ulicy Kopernika

    Klasa Wychowawca Sala Wejście  
Klasy 1-godz. 9:00  
  1a mgr Iwona Kulig 21 d
1b mgr Katarzyna Pasiut 25 d
1c mgr Ewa Kołacz 12 d
1d mgr Krzysztof Laszczyk 14 d
1e mgr Danuta Moszkowska-Wrotniak 03 d
1f mgr Ewa Wąsowicz-Bodziony 02 p
1g mgr inż. Sebastian Jermakowicz 02N p
1h mgr Aneta Grabowska 12N p
1i mgr Jacek Tomasik 23N p
Klasy 2 (4-letnie liceum)-godz.10:30  
  2a mgr Elżbieta Lankof-Klewar 22 d
2b mgr Małgorzata Popowska-Poręba 23 d
2c mgr Jan Pasiut 11 d
2d mgr Renata Gawlik-Koprowska 13 d
2e mgr Mariusz Sieczko 03N p
2f mgr Alicja Putek 13N p
2g mgr Paweł Kwiatkowski 03G k
2h mgr Tomasz Kotlarz sala gimnastyczna k
Klasy 2 (3-letnie liceum)- godz.11:00  
  2a_3 mgr Zuzanna Bocheńska 21 d
2b_3 mgr Sylwia Wojtas 25 d
2c_3 mgr Paweł Rak 03 d
2d_3 mgr Zbigniew Kasprzak 02 p
2e_3 mgr Krystyna Łatka 14N p
2f_3 mgr Olga Laszczyk 24N p
2g_3 mgr Edyta Kukuła 02G k
2h_3 mgr Szewczuk Małgorzata 12G k
Klasy 3 (3-letnie liceum)- godz.12:00  
  3a mgr Urszula Kulesza 22 d
3b mgr Sabina Hyclak 23 d
3c mgr Dorota Wąsowicz 26 d
3d mgr Jarosław Żelasko 12 d
3e mgr Marek Kukuła 14 d
3f mgr Andrzej Fałowski 02N p
3g mgr Kamila Kamińska 12N p
3h mgr Bernadeta Odrzywolska 23N p
3i mgr Piotr Rychlewski F1 d
3j dr Katarzyna Jermakowicz 03G k
3k mgr Jakub Bulzak 13G k
3l mgr Jarosław Chrząstowski sala gimnastyczna k