Click to listen highlighted text!

Polsko-niemiecka wymiana młodzieży

W roku 2020 pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam plany. Zmuszeni zostaliśmy zrezygnować na czas pandemii z wzajemnych odwiedzin. Ufamy jednak, że w kolejnym roku uda nam się już spotkać i kontynuować piękny projekt polsko-niemieckiej wymiany młodzieży.

 Aktualnie odbyłby się program rewizyty grupy niemieckiej w Polsce.

25.09.2020

„SERDECZNIE WITAMY –

HERZLICH WILLKOMMEN”

 Koniec września to czas kiedy witamy w Nowym Sączu naszych przyjaciół ze szkoły partnerskiej w Niemczech. Od kilku już lat, dzięki wsparciu finansowym fundacji Polsko Niemiecka Współpraca Młodzieży, uczniowie i nauczyciele z Elisabeth Selbert Schule w Hameln przybywają do naszej szkoły z wizytą w ramach wymiany międzyszkolnej. Tak miało się stać i w tym roku. Niestety pandemia pokrzyżowała nasze plany i musieliśmy odwołać wizytę. Współpraca i przyjaźń miedzy naszymi szkołami jednak nadal trwa. Wspominamy poprzednie edycje i planujemy kolejne.

Skip to content Click to listen highlighted text!