Click to listen highlighted text!

Roztańczony talent

Natalia Migacz, klasa 2a_3

19.09.2020r na Krajowych Mistrzostwach Polski International Dance Organization Natalia w kategorii hip hop solo 17+ dostała się do finału, który ukończyła na 4 miejscu. Bardzo niewiele brakło do brązu. Razem z siostrą Justyną Migacz, absolwentką I LO ( 2017r) w kategorii hip hop duet wytańczyły 6 miejsce. Jest to ogromny sukces i nagroda za ciężką pracę na treningach w Centrum Tańca ADeeM.

Natalia przygodę z tańcem zaczynała  w przedszkolu od tańców towarzyskich zgodnie z intencją rodziców. Szybko jednak się okazało, że jej pasja to break dance i hip hop. Codziennie treningi taneczne, siłowe, akrobatyczne, warsztaty ze znanymi choreografami oraz turnieje taneczne to sens życia Natalii. W 2018 Mistrzyni Polski w break dance oraz brązowa medalistka Mistrzostw Polski w hip hopie w kategorii solo 12-15 lat.

Mając 15 lat zaczęła uczyć dzieci tańca i przekazywać im nie tylko umiejętności ale także pasję i zaangażowanie. Tworzy własne choreografie. Marzy o karierze tanecznej w LA lub Nowym Jorku.  Jest ambitna i pracowita, a dodając do tego talent daje jej to ogromne szanse na realizację swoich marzeń. A wszystko to ma odpowiednio skalkulowane bo jest w klasie matematyczno fizycznej.

Skip to content Click to listen highlighted text!