Urząd Miasta oraz prezydent Ludomir Handzel dofinansują SBO 2023

Rada Rodziców informuje, że dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta oraz środkom własnym, przekazanym przez Prezydenta Ludomira Handzla,w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego zrealizowane zostaną aż 3 zgłoszone projekty, które uzyskały największą liczbę głosów.

Oprócz Zielonej Pracowni na miarę XXI wieku (114 głosów – budżet 6600 zł), zgłoszonej przez klasę 2D z opiekunem, Hadesu 2.0 (89 głosów – budżet 6640)zgłoszonej przez zintegrowana grupę uczniów, uda nam się wesprzeć działanie Podcastowych Kronik Długosza (73 głosy – budżet 5000 zł).

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w prace nad weryfikacją projektu, nauczycielom, uczniom oraz rodzicom. Dofinansowanie, które zostało przyznane przez Urząd Miasta oraz Pana Prezydenta świadczy o tym, że jest to wartościowa i potrzebna inicjatywa.

Rada Rodziców I LO