Szkolny Budżet Obywatelski 2019/2020 zrealizowany!

Zwycięski projekt grupy uczniów pod kierunkiem dr Anny Waksmundzkiej-Góry zatytułowany „Wystrzałowe rewolucje – warsztaty oraz renowacja sal” zrealizowany! Zakończyła się I edycja Szkolnego Budżetu Obywatelskiego zainicjowanego i sfinansowanego przez Radę Rodziców.

Dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców, która przeznaczyła na ten cel 10 000 PLN oraz dofinansowaniu projektu przez Urząd Miasta Nowego Sącza w wysokości 21 496, 71 PLN udało się przeprowadzić remont sal chemicznych nr 13 i 14. Dzięki niemu uczniowie mają do swojej dyspozycji pięknie odnowione sale i doposażoną w odczynniki i sprzęt laboratoryjny pracownię chemiczną. Szczególna pochwała należy się uczestniczkom projektu – Agnieszcze Ruchale, Patrycji Bielak i Karolinie Ogórek, które w swoim wolnym czasie  wykonały   malowidła w/w salach.

Koordynator i pomysłodawca:

Adrian Bednarek 3d,