Click to listen highlighted text!

CHARYTATYWNA LOTERIA FANTOWA

27 czerwca 2021r (niedziela), w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu, Miasto Nowy Sącz organizuje festyn rodzinny na rozpoczęcie wakacji, połączony z koncertem w nowo otwartym Amfiteatrze.

Podczas tego wydarzenia Stowarzyszenie Sursum Corda, z którym współpracuje Szkolne Koło Wolontariatu zaplanowało wiele bezpłatnych atrakcji dla najmłodszych – zabaw i animacji, jak również:

CHARYTATYWNĄ LOTERIĘ FANTOWĄ, z której całkowity przychód zostanie przeznaczony na dofinansowanie zakupu przenośnego koncentratora tlenu dla podopiecznego Stowarzyszenia – Pana Stanisława Kościółka (więcej o zbiórce tutaj –>https://pomagamy.sc.org.pl/stanislaw-kosciolek).

Na loterię Stowarzyszenie przygotowało 600 losów, każdy w cenie 10,- zł.

Potrzeba jeszcze 450 fantów od życzliwych Darczyńców.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszych działań – poprzez podarowanie fantów, które zamienimy na spokojny oddech Pana Stanisława.

Nagrodami w loterii mogą być: bony na usługi, bilety wstępu, zabawki, książki, gadżety reklamowe, przybory szkolne, itp. – można więc podarować rzeczy/usługi będące przedmiotem Państwa działalności, przy czym naprawdę każda ilość ma dla nas znaczenie.

W naszej szkole FANTY będziemy zbierać do 19 czerwca, do godz. 9,00. Należy je składać w bibliotece szkolnej.

Dziękujemy za pomoc.

PLAKAT

Skip to content Click to listen highlighted text!