W dniu Walentynek:

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości.

Dużo uścisków, samych radości.

Spełnienia marzeń, mocy słodyczy,

w dniu Świętego Walentego życzy

całej społeczności szkolnej

klasa 1a

Z okazji walentynek oprócz zwykłych tradycyjnych życzeń staraliśmy się przygotować coś ciekawszego, tak oto powstał pewien trzy-odcinkowy serial walentynkowy!! Zachęcamy do obejrzenia! Premiera pierwszego odcinka: 7:50. kolejnych odcinków oczekujcie odpowiednio o 15.00 i 19.00!

Odc. 1

Odc. 2

Odc. 3

Następnie zapraszamy do wzięcia udziału w quizie walentynkowym– na osoby z najlepszym wynikiem czekają nagrody!

!! Ze względów technicznych prosimy o zrobienie screenshot’a po zakończonym quizie oraz odesłania go wraz z podpisem (prawdziwym imieniem, nazwiskiem i klasą)  na e-mail:

1a.samorzadklasowy@op.pl

Link do quizu: https://quizizz.com/join/quiz/620120d7a8924e001d3d1a76/start?studentShare=true

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z innymi przygotowanymi przez nas materiałami jak:

>Zapowiadana playlista walentynkowa, którą mieliście możliwość tworzyć!

>Oraz prezentacja o walentynkach:

„Po co tracić czas na zbędne słowa,

kiedy dwa serca się kochają-

niepotrzebna jest mowa.”

Cudownych walentynek!