Click to listen highlighted text!

Uczniowie I LO organizują ciekawy festiwal

Znani podróżnicy przyjadą do Nowego Sącza. Uczniowie I LO organizują ciekawy festiwal

Zaproszą podróżników, którzy opowiedzą o swoich wyprawach w różne zakątki świata. Takie planu mają uczniowie I LO w Nowym Sączu, którzy organizują Festiwal Podróżniczy „W drogę!”. Do zobaczenia będą też filmy oraz zdjęcia.

Pierwszy taki festiwal w I LO w Nowym Sączu

Czegoś takiego w I LO w Nowym Sączu jeszcze nie było. Grupa uczniów organizuje Festiwal Podróżniczy „W drogę!”. Chcą na niego zaprosić osoby, które odwiedziły ciekawe miejsca na świecie. W ten sposób chcą pokazać, że w czasach pandemii da się i można podróżować i spełniać swoje marzenia.

Głównym celem naszego festiwalu jest zwiększenie wiedzy na temat podróży, pokazanie tego, w jaki sposób podróżować tanio i jak się przygotować do podróży. Zaprosiliśmy Jakuba Kamińskiego i Karolinę Mąkowską, którzy opowiedzą o Ameryce Południowej. Zaprosiliśmy także Blankę Czekalską, która znana jest Sądeczanom z licznych prelekcji podróżniczych, na których występowała w Nowym Sączu – mówi Maciej Kamiński, jeden z organizatorów festiwalu.

źródło: https://www.eska.pl/nowy-sacz/znani-podroznicy-przyjada-do-nowego-sacza-uczniowie-i-lo-organizuja-ciekawy-festiwal-aa-sjBN-SwhD-qYFZ.html

Skip to content Click to listen highlighted text!