Click to listen highlighted text!

Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności

W środę 15 czerwca w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu odbyło się podsumowanie XXI edycji konkursu „Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności”, którego współorganizatorem jest I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza. Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły:

 KACPER WACHEL – I nagroda w kategorii prac multimedialnych za pracę Śladami Żydów Nowosądeckich, MARIA SAWINA – wyróżnienie w kategorii prac multimedialnych za pracę Historia jako głębsze poznanie naszych ziem, ZUZANNA WOJCIECHOWSKA – wyróżnienie w kategorii prac multimedialnych za pracę Stara Kolonia czyli jedno z najstarszych osiedli robotniczych w Polsce – wkład mieszkańców w rozwój miasta,

 Opiekunem merytorycznym wszystkich uczniów była pani prof. Aneta Grabowska. W uroczystości wręczenia nagród wziął udział dyrektor szkoły mgr Andrzej Padula. Koordynatorem konkursu z ramienia naszej szkoły i członkiem Komisji Konkursowej był pan prof. Jakub Bulzak. 

https://muzeum.sacz.pl/strony_aktualnosci/wyniki-konkursu-ziemia-sadecka-od-przeszlosci-do-wspolczesnosci-edycja-202122/

https://www.facebook.com/Muzeum-Okręgowe-w-Nowym-Sączu-302853323072790

Skip to content Click to listen highlighted text!