Szkolny Klub Wolontariatu

Szkolny Klub Wolontariatu uczestniczył w finałowej akcji tz w różowego października..29.10.22. w sobotę nasze wolontariuszki Beata, Kamila i Karolina z 3e i Julia z 3g pod opieką pani mgr Anity Migacz pomagały przeprowadzić II Festwal Zdrowia organizowany przez Stowarzyszenie Europa Donna w Nowym Sączu. W Trzech Koronach od 11.00 do15.00 dziewczęta pomagały w przygotowaniu stanowisk min. do pomiaru ciśnienia krwi czy miejsca do nauki samobadania piersi. Informowały ludzi o możliwości zapisów na badania profilaktyczne i zachęcały do aktywności fizycznej. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a nasze wolontariuszki zdobyły nowe doświadczenia i wiedzę dotyczącą naszego zdrowia. Europa Donna bardzo dziękuje za okazaną pomoc.