Click to listen highlighted text!

Światowy Dzień Wolontariusza

W dniu 5 grudnia przypada Światowy Dzień Wolontariusza. W tym dniu świętują wszyscy, którzy podejmują się prac wolontariackich na rzecz społeczności szkolnej, lokalnej, regionalnej…

Nasz Szkolny Klub Wolontariatu reprezentowały uśmiechnięte i pracowite wolontariuszki z klasy 2j, 2f i 2c. Po przemarszu ulicami Nowego Sącza organizator – Sursum Corda zapewnił nam transport zabytkowymi autobusami do Starego Sącza. Tam, w kinie Sokół  miała miejsce uroczysta Gala Wolontariatu, podczas której wyróżniono Koordynatorów Roku i Wolontariuszy Roku. Z naszej szkoły wyróżnienie otrzymała Pani mgr Katarzyna Pasiut oraz wolontariuszka Katarzyna Górowska. Serdecznie GRATULUJEMY, dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i serce okazane potrzebującym.

Podczas Gali Wolontariatu za „anielskie przebranie” nagrody otrzymały wolontariuszki Marlena Domek i Klaudia Pierzga, którym również serdecznie gratulujemy.

Skip to content Click to listen highlighted text!