WYNIKI KONKURSU „SZKOLNY BUDŻET OBYWATELSKI”

Znamy wyniki Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, osobom zaangażowanym w opracowanie projektów oraz ich promocję.

Wszystkie projekty są odzwierciedleniem potrzeb Szkoły, zarówno pod kątem jej funkcjonowania, zwiększenia komfortu uczniów oraz zwiększenia możliwości rozwoju. Świadomość tych potrzeb stanowi bardzo ważny aspekt naszej szkolnej społeczności.

W związku z tym, że projekt z największą ilością głosów, nie przekracza założonego budżetu, Rada Rodziców podjęła decyzję o zrealizowaniu dwóch projektów z największą liczbą głosów. Są to projekty:
– Zielona pracownia na miarę XXI wieku, projekt zgłoszony przez klasę 2 d, budżet 6599 zł
– Strefa relaksu – Hades 2.0/Odskocznia, projekt integracyjny, zgłoszony przez grupę uczniów, budżet 6641,82 zł.

Wyniki głosowania – suma głosów oddanych za pośrednictwem formularza online oraz kart:

1. Zielona pracownia na miarę XXI wieku – 114 głosów

2. Strefa relaksu – Hades 2.0/Odskocznia – 89 głosów