Mecz gwiazd: Nauczyciele vs. Uczniowie 22.06.2023 – sala gimnastyczna I LO

Multiprzedmiotowy skład nauczycieli: polonistki – prof. Bernadeta Odrzywolska oraz debiutująca pani profesor Agnieszka Szostak, germanistka – prof. Edyta Muchniewicz-Gagatek, informatyk – prof. Jarosław Żelazko, historyk – prof. Piotr Rychlewski i wuefiści: prof. Andrzej Fałowski, prof. Paweł Rak, prof. Tomasz Kotlarz.  W zespole uczniów zagrali: Alicja Ptak, Mateusz Szymański, Tomasz Sowa, Ada Górowska, Julia Gruca, Aniela Borkowska, Grzegorz Kajder. Sędziował prof. Tomasz Jurkowski. Mikrofonem rządziła prof. Anita Migacz.
Rozegrano 3 sety – wygrali uczniowie 2:1. Fantastyczna, gorąca (dosłownie i w przenośni), atmosfera, wysoki poziom gry i zaangażowani kibice – oto przepis na niezapomnianą końcówkę roku szkolnego! Oraz… początek nowej Długoszowej tradycji. Bo: jest w siatkówce moc!

Anita Migacz i Bernadeta Odrzywolska