„Lekcja przedsiębiorczości” w praktyce

15 listopada br.  klasa 3a wzięła udział w „Lekcji Przedsiębiorczości” zorganizowanej przez  Wydział Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Nowego Sącza oraz Sądecki Urzędu Pracy. Było to wydarzenie , które wpisywało się  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, organizowany już po raz czternasty w Małopolsce.

W ramach tych zajęć uczniowie uzyskali ciekawe informacje na temat podmiotów gospodarczych działających na terenie Nowego Sącza, ale także nabyli  praktyczne umiejętności związane z rejestracją firmy jednoosobowej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Ponadto poznali różnorodne formy wsparcia dla absolwentów    i osób planujących założyć własną firmę, oferowanych przez Sadecki Urząd Pracy.

Dziękujemy panu Krzysztofowi Hebda, dyrektorowi Wydział Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Nowego Sącza za bardzo ciekawe zajęcia  i liczymy na dalszą współpracę.

Koordynator: Sabina Pasiut

Link do informacji z tego wydarzenia: KLIK

Zdjęcia: Wydział Przedsiębiorczości UM Nowego Sącza