OLIMPIADA ZDROWIA PCK

W dniu 15 grudnia w naszej szkole odbył się szkolny etap Olimpiady Zdrowia PCK. Celem Olimpiady jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie, promocja nawyków zdrowego odżywiania, ruchu i higieny oraz dbania o środowisko naturalne poprzez:
1) kształtowanie wśród uczniów postaw i zachowań prozdrowotnych i proekologicznych,
2) pogłębianie wiedzy uczniów na temat zagrożeń zdrowotnych oraz sposobów ochrony zdrowia i dbałości o zdrowie i środowisko naturalne,
3) inicjowanie i realizowanie przez młodzież działań promujących zdrowie oraz dbałość o środowisko naturalne w środowisku szkolnym i lokalnym.
W etapie szkolnym udział wzięli: Anna Kędzierska i Brygida Jędrzejek 3J, Zuzanna Król 2B, Cyprian Freicher, Zuzanna Cieślak, Magdalena Jasiurkowska, Julia Turek 1f, Anna Kundziarz 1b.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Opiekunami są mgr Kamila Kamińska i mgr Wojciech Kurek