Mistrzostwa Nowego Sącza w Pływaniu

13.03.2024r odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym. Naszą szkołę reprezentowały: Borkowska Aniela, Kostrzewa Julia, Kurzeja Karolina. Skład reprezentacji chłopców to: Fortuna Andrzej, Mółka Mateusz, Roman Bartłomiej, Sobczyk Szymon, Wolak Wojciech. W rywalizacji dziewcząt 1 miejsce w stylu motylkowym tym samym ustanawiając rekord szkoły z 2012r zajeła Kurzeja Karolina. Borkowska Aniela zajeła 3 miejsce w st. klasycznym. Ponadto Karolina startując pk. w st. dowolny ustanowiła kolejny rekord szkoły z 2014r. W śród chłopców 2 miejsce w stylu klasycznym zajął Mółka Mateusz a 3 był Wolak Wojciech. Medaliści tym samym wywalczyli prawo startu w zawodach na szczeblu wojewódzkim. Zawody odbędą się 26.03.2024r w Myślenicach. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział. A naszym reprezentantom na szczeblu wojewódzkim życzymy powodzenia.
Opiekunem zawodników był mgr Tomasz Jurkowski