Click to listen highlighted text!

GALA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH

17 czerwca 2024 r. nasi olimpijczycy – laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych – uczestniczyli w uroczystej gali dla uczniów szczególnie uzdolnionych z sądeckich szkół średnich. Prezydent Ludomir Handzel (absolwent I LO), gratulując młodym ludziom sukcesów olimpijskich, podkreślił, że są oni dumą swoich szkół i dumą miasta. Wyraził także nadzieję, że kiedyś, po studiach, zechcą wrócić do Nowego Sącza.

Zwycięzcy olimpiad zostali nagrodzeni dyplomami uznania oraz bonami do Empiku.

I LO reprezentowali (w kolejności jak na zdjęciu – od lewej): Bartłomiej Janisz – finalista olimpiady ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – absolwent (uczeń klasy 4h), Jakub Sułkowski – laureat Olimpiady Matematycznej i Finalista z wyróżnieniem Olimpiady Informatycznej – absolwent (uczeń klasy 4g), Gabriela Gargula – finalistka olimpiady ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – uczennica klasy 3e, Krzysztof Fiedor – finalista olimpiady ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – uczeń klasy 3h, Emilia Majerczak – laureatka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – uczennica klasy 3h oraz (nieobecny) Mateusz Szymański – laureat Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej (podwójny – również w ubiegłym roku) – absolwent (uczeń klasy 4e).

Wszystkim Olimpijczykom serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!

Skip to content Click to listen highlighted text!