Click to listen highlighted text!

Długoszowe Dni Sportu

17-19.06.2024.
17.06. Mistrzostwa I LO w Tenisie Stołowym -sala gimnastyczna mgr Tomasz Kotlarz

1 miejsce – Kiełbasa Aleksandra 3B
2 miejsce – Martyna Bochenek 1F
3 miejsce – Karolina Korwin 1H

1 miejsce – Karol Wiejski 3J
2 miejsce – Mateusz Bochenek 2A
3 miejsce – Łukasz Myjak 3A

17.05. Długosz CUP – turniej piłki nożnej – boisko szkolne mgr Jan Pasiut

Długosz Cup
1 miejsce – klasa 1E
Szymon Gruca, Szymon Grabowski, Jakub Potopczyk, Paweł Gabryś, Tomasz Chochorowski, Filip Kopieński, Wiktor Białas.
2 miejsce – klasa 2C
Paweł Ogorzałek, Antoni Macałka, Maciej Wandas, Joachim Gurgul, Damian Igielski, Wojciech, Szymon Kasprzyk, Wojciech Lachor.
3 miejsce – klasa 2H
Łukasz, Paweł Ratyński, Igor Gomułka, Piotr Dyda, Maksymilian Kubacki, Damian Biel, Karol Suwała

17.06. Mistrzostwa I LO w DARTA mgr Iwona Kulig

I miejsce – Michał Hila
II miejsce – Matusik Dawid
III miejsce – Sułkowski Łukasz

I miejsce – Kunicka Róża
II miejsce – Chowaniec Małgorzata
III miejsce – Stanek Patrycja

18.06. Mistrzostwa I LO w Kometce – sala gimnastyczna gimnastyczna mgr Paweł Rak

1 miejsce – Karolina Witkowska 2g.
2 miejsce – Józefina Lentas
3 miejsce – Małgorzata Górecka 1e
4 miejsce – Zuzanna Wojciechowska 3c

1 miejsce – Oskar Bugajski 2b.
2 miejsce – Dorian Florek 2b.
3 miejsce – Antoni Pałubiak 1a.
4 Miejsce – Gabriel Mituś 1g

18.06. Mistrzostwa I LO w Skoku Wzwyż – boisko szkolne mgr Jan Pasiut , mgr Tomasz Jurkowski

Skok wzwyż:
1 miejsce- Anna Miśtąk 1F nowy rekord szkoły 155 cm
2 miejsce – Anna Michalik 2E,
3 miejsce – Zuzanna Cempa 2A
1 miejsce – Aleks Pulit 3G
2 miejsce – Dawid Matusik 1E
3 miejsce – Szymon Sobczyk 3A

18.06. Bike Day. ILO uczestniczy w akcji Rowerowa Stolica Polski. Zbieramy kilometry dla siebie, Szkoły i Nowego Sącza.

19.06. Mistrzostwa I LO w Siatkówce sala gimnastyczna mgr Andrzej Fałowski, mgr Tomasz Jurkowski
1 miejsce klasy II
2 miejsce klasy III
3 miejsce klasy I

I klasa :1.Julia Turek 1F 2.Zuzanna Basiaga 1D 3.Paweł Popowicz 1i 4.Oliwia Gomółka 1G 5.Gabriel Mituś 1G 6.Piotr Ruchałowski 1A 7.Filip Wójtowicz 1E 8.Maja Langefeld 1i 9.Igor Gramsz 1b 10.Leon Dulak. Klasa II : 1.Mateusz Pomietło 2D 2.Dorian Florek 2B 3.Aniela Borkowska 2E 4.Adrianna Górowska 2D 5.Maja Golonka 2B 6.Piotr Damasiewcz 2B 7.Joanna Szewczyk. 2E 8.Julia Pituch 2E 9.Zuzanna Grucela 2H 10.Grzegorz Kajdar 2D Klasy III : 1.Szymon Nalepa 3F 2.Szymon Sobczyk 3A 3.Witold Bodziony 3E 4.Szymon Pierzchała 3H 5.Łukasz Majka 3A 6.Alex Figurski 3A 7.Izabela Brudzińska 3E 8.Katarzyna Główczyk 3E 9.Emilia Poręba 3A.

Mecz gwiazd: nauczyciele vs uczniowie
Drużyna nauczycieli: mgr Bernadeta Odrzywolska, mgr Andrzej Fałowski, mgr Tomasz Kotlarz, mgr Tomasz Jurkowski, mgr Mariusz Sieczko, mgr Jarosław Żelazko, mgr Wojciech Kurek.
Reprezentacja uczniów: po dwóch przedstawicieli poszczególnych roczników.
Wynik 1:2 dla uczniów.
Opieka medyczna : mgr Maria Stefańska.
Ze sportowym pozdrowieniem
Anita Migacz

Skip to content Click to listen highlighted text!