Click to listen highlighted text!

Taneczne Andrzejki ILO

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to – zgodnie z tradycją – św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości.

W dniach 29-30 listopada Samorząd Uczniowski pod okiem Pani Profesor Sylwii Wojtas i Pana Profesora Pawła Kwiatkowskiego wspólnie z klasą IE i wychowawczynią panią Profesor Sabiną Hyclak przygotował wróżby andrzejkowe i zabawę taneczną w klimacie lat 70′ dla uczniów I Liceum.

W tych dniach aula szkolna została zamieniona w „Dyskotekową salę wróżb”. Organizatorów z klasy 1E Pani Sabina Hyclak przemieniła w prawdziwe Wróżbitki i Wróżbitów.  Niezwykłe, magiczne damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart, wróżyły również z rąk. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii.

            Dużym powodzeniem nie tylko wśród uczniów, ale również wśród  nauczycieli cieszyły się taneczne zabawy, które przygotowali członkowie naszego Samorządu Uczniowskiego.  

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.
Dziękujemy wszystkim kolegom i koleżankom za zaangażowanie, a dyrekcji i nauczycielom za opiekę i zgodę na przeprowadzenie tegorocznych andrzejek.

Klasa 1E i Samorząd Uczniowski

Skip to content Click to listen highlighted text!