10 000 zł do wydania! Weź udział w Szkolnym Budżecie Obywatelskim!

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. Projekt realizowany pod Honorowym Patronetem Ludomira Handzla, Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

W projekcie mogą wziąć udział uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy Szkoły, grupy (co najmniej 3 osoby), lub całe klasy.

Uczestnicy zgłaszają pomysły, tworzą projekty, a cała społeczność szkolna wybiera te, które są najbardziej atrakcyjne i potrzebne. Wspólnie decydujemy na co wydać fundusze Rady Rodziców działającej w Szkole.

Z budżetu mogą być realizowane projekty dotyczące życia szkoły, takie jak:

• zakup sprzętu sportowego i pomocy dydaktycznych, jeżeli będą dostępne dla wszystkich uczniów
  • organizację imprez szkolnych (np. konkursu)
  • organizację spotkania ze znaną i ciekawą osobą
  • warsztaty lub zajęcia rozwijające zainteresowania
  • inne projekty, które są zgodne z Regulaminem konkursu oraz Statutem Szkoły.

Dzięki tej inicjatywie nasza Szkoła już zyskała świetną pracownię chemiczną. W puli mamy 10 000 zł na kolejny projekt!

Na Wasze pomysły czekamy do 3 marca 2023!

Koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem.