Kolejne laury naszych uczniów

W XXII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Historycznej „ZIEMIA SĄDECKA – od przeszłości do współczesności”, którego współorganizatorem jest I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza, wśród laureatów konkursu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły:

równorzędne II NAGRODY:
MARTYNA BUBULA, praca pisemna: „Oddani Ojczyźnie – Nowy Sącz i Sądecczyzna od II poł. XIX w. do współczesności – ludzie, wydarzenia, fakty” (opiekun mgr Aneta Grabowska)
MATEUSZ MÓŁKA, praca pisemna: „Związek Stronnictwa Chłopskiego – pierwsza chłopska partia polityczna na świecie” (opiekun dr Jakub Bulzak)

III NAGRODA:
KACPER WACHEL, prezentacja multimedialna: „On cię przeprowadzi… o. Józef Andrasz SJ” (opiekun mgr Aneta Grabowska)

oraz DYPLOM ZA UCZESTNICTWO

WIKTOR MAMCZYK, prezentacja multimedialna: „Nowy Sącz i Sądecczyzna od II połowy XIX w. do współczesności – ludzie, wydarzenia, fakty” (opiekun mgr Piotr Rychlewski)

W uroczystości wręczenia nagród wzięła udział pani wicedyrektor Barbara Lorek. Koordynatorem konkursu z ramienia naszej szkoły i członkiem Komisji Konkursowej był pan dr Jakub Bulzak.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia nagród.

Zdjęcia – Link