Click to listen highlighted text!

Le français, langue de partage

Kolejny etap projektu na platformie eTwinning – „Le français, langue de partage!”

Kolejny etap projektu „Le français, langue de partage!” na platformie eTwinning zakłada opracowanie materiałów dotyczących tradycji regionalnych oraz ich publikację na stronie projektu. Link do prezentacji o muzyce regionalnej stworzonej przez uczniów klasy 2h:

www.canva.com/design/DAGDIhpw9E0/ci2zoaVwMCxUiu96EZL6cA/edit?utm_content=DAGDIhpw9E0&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

W trakcie projektu piszemy i otrzymujemy również listy z Włoch w formie tradycyjnej, jak i elektronicznej, co daje dodatkową możliwość nauki języka francuskiego w praktyce. A sam projekt rozwija się, dołączają kolejne szkoły z Belgii i z Maroka.

Koordynatorka projektu: mgr Kinga Kulig

Skip to content Click to listen highlighted text!