Click to listen highlighted text!

Termin składania projektów do Szkolnego Budżetu Obywatelskiego ILO wydłużony do 9 lutego!

Trwa 3. Edycja Szkolnego Budżetu obywatelskiego. Rada Rodziców przeznaczyła na ten cel 10 000 zł.

Rada Rodziców naszej szkoły podjęła decyzję o wydłużeniu terminu składania projektów do dnia 9 lutego. Chcemy wszystkim dać więcej czasu na zaprezentowanie swoich innowacyjnych pomysłów i zapewnienia, że każdy z Was ma równą szansę na wprowadzenie pozytywnych zmian w naszej społeczności szkolnej.

Szkolny budżet obywatelski to znakomity sposób na demokratyzację procesu podejmowania decyzji dotyczących naszej szkoły. Każdy uczeń, nauczyciel, rodzic, a także inni zainteresowani członkowie społeczności szkolnej mają możliwość zgłaszania projektów, które mają na celu poprawę warunków nauki i życia w naszej szkole. Zachęcamy do wykorzystania tej okazji i stworzenia projektów, które będą miały pozytywny wpływ na nas wszystkich.

Wszystkie projekty będą poddane ocenie specjalnego komitetu, w skład którego wejdą przedstawiciele uczniów, nauczycieli i rodziców. Pragniemy zapewnić Państwa o uczciwości i przejrzystości całego procesu wyboru projektów, aby każdy miał możliwość wpływu na decyzje podejmowane w ramach budżetu obywatelskiego.

Dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania swoich projektów do szkolnego budżetu. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej naszej szkoły.

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Skip to content Click to listen highlighted text!