Click to listen highlighted text!

MCHE WARSZTATY WEEKENDOWE WIOSNA 2020

INFORMACJE OGÓLNE O WARSZTATACH

1) Obszary tematyczne warsztatów weekendowych prowadzonych przez uczelnie w województwie małopolskim w terminie 17-19 kwietnia 2020 r.:

a) Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej – informatyka

b) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie – chemia, język angielski

c) Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – przedsiębiorczość, matematyka z elementami rachunkowości,

d) Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie – język angielski, język niemiecki, język francuski,

e) Uniwersytet Jagielloński – matematyka, biologia, geografia, rozwijanie umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy( nauki społeczne),  prawo

f) Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie – informatyka, fizyka

g) Politechnika Krakowska – chemia

2) Logistyka, opieka, wyżywienie:

Organizacją logistyczną warsztatów weekendowych zajmie się wykonawca wyłoniony w przetargu przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Zarówno szkoła ani uczeń nie poniesie żadnych kosztów finansowych względem udziału w warsztatach. Opieka nad uczniami, nocleg oraz wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja oraz prowiant na zajęcia) będą zapewnione przez wykonawcę.

3) Rekrutacja:

Zgodnie z „Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie” beneficjentem projektu może być każdy uczeń szkoły (niezależnie czy uczęszcza na zajęcia „chmurowe” online czy nie) i może on wybrać sobie dowolny temat warsztatów, który go interesuje.Przypominam iż uczeń który już brał udział w warsztatach może uczestniczyć w warsztatach wiosennych jednak na innym obszarze tematycznym niż w poprzednich latach.

Zapisy na warsztaty wiosenne tylko w dniach 10 do 14 lutego do godz. 15.30 – uczniowie zgłaszają się do wicedyrektor mgr Grażyny Andrzejewskiej lub do sekretariatu szkoły i zostawiają poniżej umieszczony dokument. Dokumenty rekrutacyjne składamy w późniejszym terminie – ogłoszenie będzie na tablicy ogłoszeń obok wejścia do szkoły i na stronie szkoły.

Z poważaniem mgr Grażyna Andrzejewska –wicedyrektor I LO z OD

Załącznik

Skip to content Click to listen highlighted text!